Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/farma_logist_1.jpg
Prvi posao
Saradnik za finansijski kontroling
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 31.05.2023.
Postavljeno 16.05.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

FARMALOGIST d.o.o. Beograd, Mirijevski bulevar 3

U cilju daljeg obezbeđenja kontinuiranog i dugoročnog rasta i razvoja kompanije i njenih zaposlenih, raspisujemo konkurs za radno mesto: SARADNIK ZA FINANSIJSKI KONTROLING

Opis posla:

  • Preuzimanje odgovornosti u skladu sa definisanim opisom posla i donošenje odluka usklađenih sa poslovnom politikom kompanije
  • Uspostavljanje prioriteta i izvršavanje zadataka u predviđenim rokovima
  • Kreiranje finansijskih planova sa jasnim finansijskim pokazateljima, odnosno planova za optimizaciju poslovanja i tokova gotovine, strategiju poslovanja i budžet
  • Sprovođenje analize operativnog sistema kompanije, analize prodaje i potraživanja, zaliha i troškova prodaje, nabavke dobara i usluga, obaveza prema dobavljačima, troškova zaposlenih, sredstava plaćanja
  • Kreiranje dnevnih, nedeljnih i mesečnih izveštaje koji će biti međusobno povezani kroz alate i instrumente kontrolinga
  • Uspostavljanje strukture izveštavanja i tumačenje pokazatelja za određene oblasti poslovanja sa posebnim akcentom na analizu uslova kod dobavljača i uslova prodaje
  • Analiza i uspostavljanje kratkoročnog i dugoročnog finansijskog planiranja kao i praćenje realizacije na tržištu, rashoda, investicija, priliva i odliva novčanih sredstava, potraživanja i obaveza, kao i izvora dodatnih finansijskih sredstava

Uslovi za kandidate:

  • VII stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja
  • Poznavanje engleskog jezika, kao i poslovno-finansijske terminologije
  • Dobro poznavanje rada u MS Office paketu
  • Poznavanje zakonskih propisa iz oblasti finansija i računovodstva
  • Iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima je prednost
  • Organizacione i planske sposobnosti

Uslovi koje nudimo:

  • Rad u profesionalnom timu
  • Dinamično radno okruženje
  • Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja

Ako ispunjavate navedene uslove konkursa i zainteresovani ste za rad u dinamičnom okruženju, nudimo Vam dobre uslove za rad kao i mogućnost da iskažete svoje profesionalne sposobnosti.

Molimo Vas da CV pošaljete elektronskim putem.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...