Administrativni radnik

Studentska i omladinska zadruga Bulevar

Krnješevci, Stara Pazova
Rok za prijavu: 28.05.2022.
Postavljeno: 13.05.2022.
Poslovi preko zadruge
45.000-50.000 RSD (mesečna plata)
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo
omladinska zadruga bulevar logo fb
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Potrebni studenti ili nezaposlena lica.

Opis posla:

  • Dnevna komunikacija sa klijentima
  • Kreiranje, razvijanje i održavanje pozitivnih odnosa sa klijentima i davanje tačnih informacija
  • Operativna i administrativna podrška klijentima i kolegama
  • Pružanje dobrodošlice klijentima prilikom poseta kancelarijama
  • Prijem i razvrstavanje pristigle pošte
  • Poslovi interne administracije
  • Izveštavanje o aktivnostima
  • Poštovanje internih procedura

Uslovi rada:

  • Radno vreme: ponedeljak-petak od 09.00h do 17.00h (u prostorijama poslodavca u Airport City)
  • Mesečna zarada: 45.000 – 50.000 din u zavisnosti od kvalifikacija
  • Mogućnost ostanka u kompaniji nakon ocene poslodavca o kvalitetu rada
  • Rad u najstarijoj kompaniji na svetu u brokerskim poslovima u osiguranju
  • Prijatno radno okruženje i rad u izuzetno posvećenom timu

Profil kandidata:

  • Znanje rada na računaru (word, excel)
  • Komunikativnost, pouzdanost
  • Organizovanost
  • Znanje engleskog jezika (osnovni nivo)
  • Znanje u oblasti osiguranja će biti smatrano velikom prednošću
Profil poslodavca