Administrator društvenih mreža

Studentska i omladinska zadruga Bulevar

Beograd
Rok za prijavu: 24.05.2022.
Postavljeno: 10.05.2022.
Poslovi preko zadruge
Nije potrebno radno iskustvo
omladinska zadruga bulevar logo fb
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Podrška zapošljavanju osoba sa invaliditetom!

Opis posla:

  • Mailing, obaveštavanje i promovisanje plaćenih reklama, prezentacija i sajmova na društvenim mrežama
  • Sprovođenje promotivnih aktivnosti na društvenim mrežama
  • Lajkovanje, šerovanje (podela sadržaja) na društvenim mrežama
  • Učestvovanje u praćenju efekata promocije
  • Podrška u razvoju, izvršavanju i kontroli ostvarivanja zadatih planova, sprovođenju marketing strategije i prilagođavanju materijala ciljanom tržištu
  • Pomoć u istraživanju tržišta

Uslovi rada:

  • Radno angažovanje na duži vremenski period
  • SSS
  • Poželjno prethodno radno iskustvo
  • Rešenje Nacionalne službe za zapošljavanje o proceni radne sposobnosti i mogućnosti zaposlenja
  • Prijavljivanje na oglas putem slanja CV biografije
Profil poslodavca