Agent interne podrške

Helbiz d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 26.05.2022.
Postavljeno: 11.05.2022.
Prvi posao
1., 2. i 3 smena
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Helbiz se bavi pružanjem usluga mikro mobilnosti u gradovima širom sveta. Naši električni mopedi i trotineti su dostupni za iznajmljivanje, preko aplikacija koje razvijamo, u gradovima širom Italije i Sjedinjenih Američkih država. Na taj način pomažemo u smanjenju emisije ugljen-dioksida, dok omogućavamo stanovnicima urbanih sredina jednostavna, pristupačna i efikasna prevozna sredstva, idealna za kretanje po gradu na kraćim destinacijama. Pod vođstvom našeg CEO-a Salvatorea Palelje, izašli smo na Njujoršku berzu (NASDAQ) u avgustu 2021. godine. Naše kancelarije su u Beogradu, Njujorku i Milanu.

Opis posla i zahtevi:

  • Aktivno praćenje vožnji sa našim električnim vozilima u cilju kontrole parkinga kroz softvere za to namenjene
  • Pružanje interne podrške i koordinisana saradnja sa timom korisničke podrške u pružanju pomoći korisnicima naših usluga
  • Rad na računaru (MS Office, Internet browsers)
  • Dobro poznavanje engleskog jezika je poželjno
  • Radno iskustvo nije neophodno

Uslovi rada:

  • Ugovor preko omladinske zadruge
  • Trajanje ugovora 3 meseca sa mogućnošću produžetka
  • Rad u tri smene (07h-15h, 15h-23h, 23h-07h)
  • Rad iz kancelarije (noćna smena se radi od kuće)

Šta mi nudimo:

  • Prijatna radna atmosfera
  • Rad iz atraktivnih kancelarija u centru Beograda
  • Obezbeđen ručak
  • Obezbeđena oprema za rad

Ukoliko misliš da je ovo prilika za tebe slobodno se prijavi ili podeli ovaj oglas sa prijateljima!

Profil poslodavca