Agent korisničke podrške - nemački jezik

Callosseum Call Centar

Beograd
Rok za prijavu: 20.05.2022.
Postavljeno: 20.04.2022.
Prvi posao
100.000 RSD (mesečna plata)
Nije potrebno radno iskustvo
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Callosseum Call Centar posluje u Beogradu od 2016. godine. Odlikuje nas posvećenost klijentima i akcenat na razvoj karijera zaposlenih. Težimo idealnom radnom okruženju i najboljim uslovima rada kako bismo postigli izvanredne rezultate.

Za našeg klijenta, vodećeg provajdera telekomunikacionih usluga u Švajcarskoj, zapošljavamo: Agente korisničke podrške za rad na nemačkom jeziku.

Budite deo velikog i stabilnog projekta, prijavite se još danas i postanite deo našeg tima!

Opis posla:

  • Rešavanje administrativnih i tehničkih upita klijenata.
  • Korisnički servis i obrada reklamacija.
  • Informacije o naplati, načinima plaćanja i procesima naplate.
  • Obnavljanje ugovora.
  • Prikupljanje i obrada podataka o klijentima.

Potrebne kvalifikacije:

  • Odlično poznavanje nemačkog jezika: B2-C2 nivo.
  • Prethodno radno iskustvo u korisničkoj ili tehničkoj podršci je prednost.
  • Motivisanost i želja za napredovanjem.
  • Odlično poznavanje rada na računaru.
  • Profesionalan nivo komunikacije i uspešno rešavanje zahteva korisnika.

Možete očekivati:

  • Mesečna zarada (bez bonusa): 100.000 rsd.
  • Stimulativni bonusi: Performance bonus, Punctuality bonus, Refferal bonus, Loyalty bonus.
  • Ugovor na neodređeno vreme.
  • Atraktivno i inspirativno poslovno okruženje: GTC Green Heart building.
  • Profesionalana obuka, ulaganje u znanje operatera i pružanje dodatne podrške za dalje napredovanje.
Profil poslodavca