Agent korisničke podrške - oblast osiguranja (M/Ž)

Lamie SRB d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 26.05.2022.
Postavljeno: 26.04.2022.
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Naša LAMIE vizija je kristalno jasna: 100% pozitivno rešavanje zahteva. To znači da se svaki zahtev rešava na način koji vama i nama odgovara. Bez nesporazuma, bez razočarenja. Ni za koga. Svi znaju na čemu su.

Drugim rečima, prema našem motou: otvorene karte, otvoreno srce.

Osim toga, stručnost i empatiju idu ruku pod ruku

Naša tehnologija sadrži “know-how” i iznad svega jednu stvar: LAMIE strast. Uz našu modernu tehnologiju možete se lako i brzo osigurati putem interneta.

Ovde i sada. Jer tehnologija stvara transparentnost.

Nudimo vam priliku da budete deo našeg novog Adriatic Hub-a u Beogradu. Pomozite nam da izgradimo našu zajedničku viziju i formiramo strastveni tim u vibrirajućem srcu Adriatic regije. Naš rastući tim u kancelarijama poslovnog centar Ušće čeka na vašu inspiraciju!

Ne propustite: 8. juna imaćemo žurku povodom otvaranja! Budite prvi u rastućem timu!

Opis posla

Kao agent korisničke podrške vi ste direktna veza sa našim klijentima, koji nas zovu iz raznih razloga, možda imaju pitanja u vezi sa polisom osiguranja ili žele da prijave štetu - tu ste da im pomognete da pronađu rešenje. Na osnovu naše vizije 100% pozitivnog rešavanja zahteva nastojimo učiniti ono što je ispravno za naše klijente.

Tvoj profil

  • Minimum srednja stručna sprema (ekonomskog smera ili iz oblasti prava, administracije i slično)
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima koji podrazumevaju rad i brigu o ljudima – imate iskustva kao savetnik ili vaspitač, odnosno ukoliko je vaša strast da pomažete drugim ljudima, onda će vas ovaj posao ispuniti
  • Ne zahtevamo prethodno znanje iz oblasti osiguranja
  • Visok nivo odgovornosti i preciznosti
  • Izražene veštine komunikacije i aktivnog slušanja
  • Sposobnost brzog rešavanja problema
  • Fleksibilnost i timska orijentisanost
  • Prednost poznavanje nekog od sledećih jezika: Engleski, Nemački, Hrvatski, Slovenački, Bugarski ili Makedonski
  • Dobro poznavanje MS Office i CRM programa

Tvoje perspektive

  • Prilika da postaneš deo internacionalnog tima
  • Prijatno i dinamično radno okruženje na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija u Beogradu (Ušće Tower 1)
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja kroz interne obuke
  • Mogućnost radnog odnosa na neograničeno vreme sa punim ili nepunim radnim vremenom (od 20 sati nedeljno – jer mi smo family & student friendly)
  • Slobodni vikendi i redovni godišnji odmori
  • Uživanje u događajima i druženjima koje organizuje kompanija, teambuilding
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Mogućnost rada u Austriji kao deo programa razmene (volonterski)

Ukoliko te je zainteresovala naša ponuda i želiš da postaneš deo našeg tima, pošalji nam svoju radnu biografiju elektronskim putem.

Profil poslodavca

Slični poslovi

Customer Experience Representative - Spanish language

Trizma d.o.o.

Beograd, Rad od kuće
04.06.2022.

Administrativni operater

Safety Team

Niš
05.06.2022.