/posao/logo/ozlogosrednji0c6b87c9f2851884fb8ec564c5a6e44f.jpg
Poslovi preko zadruge
Agent prodaje u call centru
Lokacija Beograd (Vračar)
Rok za prijavu 01.07.2022.
Postavljeno 16.06.2022.
50.000 - 120.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Opis posla i zaduženja:
– Komunikacija sa novim i postojećim klijentima

– Prezentacija usluga bonitetne kuće i dogovor o saradnji

– Usvajanje novih znanja i veština

– Redovni treninzi i besplatne obuke za nove projekte

Očekujemo od vas:
– Poznavanje osnovnog rada na računaru

– Dobre pregovaračke sposobnosti i ambicioznost

– Minimum IV stepen stručne spreme

– Spremnost na rad u timu ali i samostalno odlučivanje

 Nudimo vam:

- Fiksnu neto zaradu od 50.000 - 120.000 RSD, uz mogućnost bonusa

- Mogućnost napredovanja i usavršavanja tehnika prodaje uz sigurnost zarade

- Plaćen topli obrok

- Radno vreme 8-16 h radnim danima

- Dinamično okruženje i timsku atmosferu

- Prijava od prvog dana

- Stručna obuka i podrška u našem prodajnom centru

- Bonus dobrodošlice drugog meseca 15.000 RSD