Agent prodaje u call centru

Companywall d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 04.02.2022.
Postavljeno: 21.01.2022.
Prvi posao
45.000-100.000 RSD (mesečna plata)
1. smena
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Bonitetna kuća CompanyWall d.o.o.  jedna je od najvećih poslovnih platformi za proveru finansijskih podataka, prepoznajemo potrebe tržišta i odgovaramo na njih u cilju maksimalnog poboljšanja poslovanja za sve privredne subjekte na teritoriji Srbije. Poslujemo na 6 evropskih tržišta - u Sloveniji, Hrvatskoj, Crnoj Gori, Bosni, Srbiji i Velikoj Britaniji sa tendencijom da poslovanje proširimo i na ostale balkanske zemlje.

Zbog stalnog razvoja kompanije potrebni su nam novi članovi tima na poziciji: Agent prodaje u Call centru.

Opis posla i zaduženja:

  • Komunikacija sa novim i postojećim klijentima
  • Prezentacija usluga bonitetne kuće CompanyWall i dogovor o saradnji
  • Usvajanje novih znanja i veština
  • Redovni treninzi i besplatne obuke za nove projekte

Očekujemo od vas:

  • Poznavanje osnovnog rada na računaru
  • Dobre pregovaračke sposobnosti i ambicioznost
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Spremnost na rad u timu ali i samostalno odlučivanje
  • Poznavanje engleskog jezika je prednost, ali nije presudno u selekciji

Nudimo vam:

  • Fiksnu platu 45.000 rsd + bonuse
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja tehnika prodaje
  • Plaćen topli obrok
  • Radno vreme 8-16h radnim danima
  • Dinamično okruženje i timsku atmosferu

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, očekujemo Vašu prijavu!