Agent u call centru

Eco Pure d.o.o.

Novi Sad
Rok za prijavu: 19.08.2022.
Postavljeno: 20.07.2022.
Prvi posao
1. i 2. smena
nepuno radno vreme

Eco Pure firma nalazi se u Novom Sadu i zastupa švajcarsku kompaniju Librex koja je lider u proizvodnji i prodaji aparata za prečišćavanje i filtraciju vazduha.

Kompanija Librex posluje preko 40 godina u 98 zemalja širom sveta, dok je na našem tržištu prisutna je svega 3 godine.

Naš zadatak kao zvaničnih distributera jeste da na najbolji mogući način predstavimo pomenute proizvode i obezbedimo njihovu dostupnost našim klijentima.

Usled povećanog obima posla i širenja poslovanja, našem timu je potreban: AGENT U CALL CENTRU.

Šta je potrebno da poseduje naš novi član tima? Volju za usvajanjem novih znanja i veština, timski duh, volju za radom i komunikativnost.

Nudimo:

  • Fiksnu zaradu + procentualnu zaradu + bonusi
  • Mogućnost napretka unutar kompanije
  • Dva puta godišnje ekskluzivno putovanje na međunarodnu konferenciju
  • Prijatnu radnu atmosferu sa chill zonom i kutkom za zabavu
  • Team building jednom godišnje
  • Happy hour svake dve nedelje u kancelariji
  • Fleksibilno radno vreme
  • Rad poslepodne

Opis poslova i odgovornosti:

  • Pozivanje potencijalnih klijenata u cilju reklamnog predstavljanja programa koje naša kompanija zastupa
  • Zakazivanje sastanaka i termina za prezentacije

Uslovi:

  • SSS
  • Timsku duh i pozitivna energija
  • Orijentisanost ka postizanju vrhunskih rezultata
  • Maksimalna posvećenost poslu za vreme radnog vremena

***** Iskustvo nije neophodno *****