/posao/logo/ekupilogo109fa1634afd50e436239447f0371e81.jpg
Prvi posao
Agent u korisničkoj podršci
Lokacija Beograd, Dunavska 57
Rok za prijavu 03.06.2023.
Postavljeno 19.05.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

eKupi je regionalna Internet prodavnica, sa širokom i kvalitetnom ponudom koja će zadovoljiti svakoga, uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupovine i sigurnosti našim kupcima.
Kako bi se to ostvarilo – možda tražimo baš tebe! Ako si pun pozitivne energije i smatraš da je eCommerce, bez sumnje, budućnost koja je već danas tu – javi nam se!

Zbog kontinuiranog povećanja obima posla, imamo potrebu za radnim mestom

  AGENT U KORISNIČKOJ PODRŠCI

Opis posla:

  • Telefonska i on-line podrška korisnicima sajta
  • Edukovanje korisnika i pomoć pri kupovini
  • Odgovaranje na korisničke upite i  zahteve na prijateljski i ljubazan način
  • Omogućavanje korisniku tačnih, profesionalnih i pravovremenih informacija i rešenja
  • Odobravanje porudžbina

Šta očekujemo od tebe:

  • Izražene veštine usmenog i pisanog izražavanja i komunikacije
  • Brzo prilagođavanje novim situacijama
  • Shvatanje važnosti zadovoljstva korisnika
  • Proaktivnost i odgovoran pristup poslu, pozitivan stav i spremnost za timski rad

Šta ti nudimo:

  • Stalan, zanimljiv i dinamičan posao
  • Rad u kvalitetnom i ambicioznom timu stručnjaka
  • Mogućnost stalnog stručnog usavršavanja i profesionalnog razvoja

Zaposleni su ključ našeg uspeha, veliku pažnju posvećujemo njihovom rastu i razvoju. Ukoliko želiš postati deo eKupi tima, nudimo ti priliku!

Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.