Agent za izdavanje personalizovanih kartica

Kentkart Southeast Europe d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 21.05.2022.
Postavljeno: 21.04.2022.
Prvi posao
1. i 2. smena
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Kompanija “Kentkart Southeast Europe“ d.o.o. Beograd, koja se bavi implementacijom sistema BusPlus za elektronsku naplatu karata i upravljanje vozilima u javnom prevozu u Beogradu, raspisuje konkurs za poziciju: Agent za izdavanje personalizovanih kartica.

Delokrug rada:

  • Izdavanje personalizovanih kartica na prodajnim mestima

Opis posla:

  • Izdavanje personalizovaih kartica krajnjim korisnicima
  • Rešavanje svih vrsta reklamacija i zahteva korisnika u vezi sa personalizovanim karticama
  • Korekcija dopuna na personalizovanim karticama
  • Blokiranje i deblokiranje personalizovanih katica
  • Zamena personalizovanih kartica (u slučaju gubitka, tehničke greške ili oštećenja)

Uslovi:

  • Srednja ili viša školska sprema ekonomskog ili drugog društvenog smera
  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno prethodno iskustvo u prodaji
  • Odlične komunikacione veštine

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije (poželjno sa slikom) elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Profil poslodavca