Usled redovnog održavanja, sajt neće biti dostupan, u ponedeljak na utorak, večeras, u periodu od 00.00h do 00.15h. Vraćamo se vrlo brzo! Hvala na poseti!

Agent za nekretnine - izdavanje

Art nekretnine d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 14.07.2022.
Postavljeno: 29.06.2022.
Prvi posao
puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

AGENT ZA NEKRETNINE – POSAO IZDAVANJA

Potrebni agenti za izdavanje (RENTU) nekretnina.
Dinamičan posao koji se sastoji od svakodnevnog kontakta sa klijentima i čestim izlascima na teren. Od kandidata se očekuje potpuna posvećenost poslu i izvršavanju svakodnevnih zadataka.

Potrebne kvalifikacije:
·         Stručna sprema: minimum IV SSS

·         Poznavanje rada na računaru: web + MS Office

·         Razvijene veštine komunikacije, pregovaranja i organizacije

·         Lična inicijativa i istrajnost u radu

·         Profesionalno ponašanje i odevanje

Dodatni uslovi:
·         Poznavanje grada Beograda

·         Prebivalište u Beogradu

Glavna zaduženja:
·         Pripremanje ponude klijentima

·         Prezentacija nekretnina

·         Dnevna komunikacija sa klijentima

·         Sastanci sa klijentima

·         Terenski posao

Agencija nudi:
·         Jedinstveni sistem obuke od 10 dana – "Posao agenta kroz teoriju i praksu"

·         Konstantno učenje i profesionalno usavršavanje

·         Fleksibilno radno vreme i rad od kuće

·          Agencija obezbeđuje logističku i stručnu podršku.

Za kandidate sa licencom a bez iskustva obezbedili smo menadžere sa višegodišnjim iskustvom koji će vam pomoći da stečeno znanje efikasno sprovedete u praksi.

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.