Agent za nekretnine - izdavanje

Art nekretnine d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 19.08.2022.
Postavljeno: 04.08.2022.
Prvi posao
puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Potrebni agenti za izdavanje (RENTU) nekretnina.
Dinamičan posao koji se sastoji od svakodnevnog kontakta sa klijentima i čestim izlascima na teren.

Od kandidata se očekuje potpuna posvećenost poslu i izvršavanju svakodnevnih zadataka.

Potrebne kvalifikacije:

  • Stručna sprema: minimum IV SSS
  • Poznavanje rada na računaru: web + MS Office
  • Razvijene veštine komunikacije, pregovaranja i organizacije
  • Lična inicijativa i istrajnost u radu
  • Profesionalno ponašanje i odevanje

Dodatni uslovi:

  • Poznavanje grada Beograda
  • Prebivalište u Beogradu

Glavna zaduženja:

  • Pripremanje ponude klijentima
  • Prezentacija nekretnina
  • Dnevna komunikacija sa klijentima
  • Sastanci sa klijentima
  • Terenski posao

Agencija nudi:

  • Jedinstveni sistem obuke od 10 dana – "Posao agenta kroz teoriju i praksu"
  • Konstantno učenje i profesionalno usavršavanje
  • Fleksibilno radno vreme i rad od kuće
  • Agencija obezbeđuje logističku i stručnu podršku.

Za kandidate sa licencom a bez iskustva obezbedili smo menadžere sa višegodišnjim iskustvom koji će vam pomoći da stečeno znanje efikasno sprovedete u praksi.

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.