/posao/logo/hotel gorski 250.jpg
Prvi posao
Agent za rezervacije
Lokacija Kopaonik, Hotel Gorski&Spa
Rok za prijavu 28.08.2022.
Postavljeno 29.07.2022.
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

GORSKI HOTEL & SPA je ekskluzivni hotel u samom centru Kopaonika. Trenutno smo u potrazi za kandidatima koji su motivisani da postanu deo našeg tima, kompanije Montvision d.o.o., Kopaonik, u okviru koje hotel Gorski posluje.

Konkurs je otvoren za sledeću poziciju:

VIŠE IZVRŠILACA

Sektor: Reservation & revenue agent

Odeljenje: Sektor marketinga i prodaje

Opis posla:

  • Vrši rezervacije turističke agencije i avio kompanije;
  • Po potrebi otkazuje i menja postojeće rezervacije;
  • Aranžira programe za klijente;
  • Priprema dokumentacije za recepciju;
  • Mora da poseduje odlične komunikativne veštine;
  • Pruža gostima neophodne informacije;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Rukovodioca sektora za prodaju i marketing

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine bilo kojeg smera
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika je obavezno, poznavanje ruskog jezika poželjno
  • Operativno poznavanje Fidelio PMS je poželjno
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Poslodavac nudi:

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja, usavršavanja i napredovanja
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima