Agent za anketiranje

Fidem pharm d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 29.06.2022.
Postavljeno: 14.06.2022.
Prvi posao
1. smena
puno radno vreme

Misija kompanije Fidem Pharm je kreiranje i promocija inovativnih farmaceutskih, kozmetičkih proizvoda i dijetetskih suplemenata koji imaju klinički dokazanu efikasnost i bezbednost.

Postavljamo visoke standarde u kvalitetu proizvoda i unapređujemo naša znanja i veštine u cilju kreiranja kvalitetne palete proizvoda za zdravlje naših korisnika.

Više o kompaniji možete pogledati na sajtu www.fidempharm.com

USLOVI KOJE KOMPANIJA NUDI:

  • Radno vreme ponedeljak - petak, rad u prvoj smeni
  • Fiksna zarada 45.000 i pripadajući bonusi
  • Fit Pass pogodnosti za sportske aktivnosti
  • Obuka za obavljanje poslovnih zaduženja
  • Moderne poslovne prostorije (Lokacija Zvezdara)
  • Pet friendly atmosfera

RADNA ZADUŽENJA

  • Prikupljanje informacija telefonskim putem u vezi farmaceutskih proizvoda (nije prodaja)
  • Unošenje poslovnih informacija u odgovarajuće baze
  • Telefonsko anketiranje putem pozivanja korisnika
  • Sistematičnost i organizovanost prilikom prikupljanja informacija od korisnika

VEŠTINE I USLOVI

  • Odlične komunikacione veštine
  • Minimum SSS (završena srednja škola)
  • Poznavanje rada na računaru
  • Prethodno iskustvo nije potrebno

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Dobrodošli u naš tim!

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.