Asistent u logistici

LogAgent d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 25.01.2022.
Postavljeno: 10.01.2022.
Prvi posao
Potrebno je do dve godine radnog iskustva
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

LogAgent je dinamična logistička kompanija osnovana 2014. godine u Beogradu. Klijentima nudimo usluge organizacije drumskog, pomorskog i avio transporta, carinskog zastupanja, skladištenja i distribucije robe, kao i konsaltinga u oblasti logistike. U saradnji sa odabranim međunarodnim partnerima pokrivamo preko 400 lokacija u 70 zemalja sveta. Primenjujemo visoke profesionalne standarde sa ciljem da klijentima pružimo sveobuhvatnu, kvalitetnu i pouzdanu logističku uslugu. Istovremeno, posvećeni smo društveno odgovornom poslovanju i našem timu - zajedno radimo na stvaranju pozitivnog i prijatnog radnog okruženja u kome će svako imati mogućnost za profesionalni razvoj i ostvariti lično blagostanje.

Ukoliko delite našu viziju, pozivamo Vas da se prijavite za radnu poziciju: Asistent u logistici

Opis posla:

  • Primanje i obrada logističkih zahteva
  • Formiranje logističkih ponuda, ugovaranje i organizacija logističkih usluga
  • Praćenje realizacije i koordinacija logističkih aktivnosti
  • Ispitivanje tržišta i pronalaženje novih dobavljača
  • Korespodencija sa klijentima i partnerima
  • Obrada dokumentacije i fakturisanje
  • Priprema izveštaja i analiza

Uslovi:

  • Radno iskustvo od najmanje 1 godine na istim ili sličnim poslovima
  • SSS ili VSS saobraćajnog ili ekonomskog usmerenja
  • Znanje rada na računaru - srednji nivo
  • Znanje engleskog jezika - srednji nivo
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač

Nudimo Vam:

  • Rad u mladom, motivisanom timu
  • Mogućnost napredovanja i bonus zarade
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Profil poslodavca