Asistent u telefonskoj prodaji i administraciji

Kremenac d.o.o.

Valjevo
Rok za prijavu: 21.07.2022.
Postavljeno: 21.06.2022.
Prvi posao
1. i 2. smena
puno radno vreme

Pridružite se našem prodajnom timu, obezbedili smo obuku i kontinuirano sticanje znanja i novih veština.

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Poželjno je radno iskustvo u prodaji
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Izražene komunikacione i organizacione sposobnosti

Opis posla:

  • Komunikacija sa kupcima, prezentovanje proizvoda, prodaja i unapređivanje saradnje
  • Akviziranje novih klijenata
  • Prikupljanje i analiziranje podataka sa tržišta i davanje predloga za unapređenje prodaje
  • Obezbeđivanje uspešne prodaje, distribucije i dostupnost proizvoda na određenoj teritorij
  • Izveštavanje o tokovima prodaje / izrada izveštaja o realizaciji plana prodaje
  • Praćenje realizacije prodaje po zadatim planovima i kontrola naplate potraživanja

Nudimo vam:

  • Fiksni deo + bonus za uspešne rezultate
  • Mogućnost da uvodite promene i izrazite vašu kreativnost
  • Obuku za efikasno obavljanje posla
  • Profesionalni razvoj karijere

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.