Prvi posao
Asistent/-kinja na projektima
Lokacija Beograd, Kneza Višeslava 70a
Rok za prijavu 06.06.2023.
Postavljeno 22.05.2023.
Puno radno vreme
1. smena
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Centar za unapređenje životne sredine se bavi obrazovanjem i informisanjem, istraživanjima i analizama, komunikacijom i inicijativama u cilju bržeg prelaska na cirkularnu ekonomiju i proizvodnju energije iz obnovljivih izvora. www.cuzs.org.rs

Potreban nam je asistent/-kinja na projektima

OPIS POSLA

  • Obavljanje administrativnih poslova;
  • Učešće u pripremi i sprovođenju javnih nabavki;
  • Učešće u pripremi narativnih i finansijskih izveštaja o realizaciji projekata;
  • Učešće u planiranju i realizaciji aktivnosti u okviru projekata koje realizuje organizacija;
  • Učešće u organizovanju i realizaciji radionica, treninga i javnih događaja;
  • Prevod tekstova sa srpskog na engleski jezik za internet sajtove organizacije;
  • Učešće u drugim aktivnostima organizacije.

POTREBNE KVALIFIKACIJE

  • Minimum dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Odlično znanje govornog i pisanog srpskog i engleskog jezika;
  • Odlično poznavanje rada u MS office paketu;
  • Izražene komunikacione veštine;
  • Preduzimljivost i spremnost na konstantno učenje;
  • Zainteresovanost za teme iz oblasti životne sredine.

USLOVI RADA

  • Plaćeni probni rad 15 dana, na osnovu Ugovora o delu, a nakon toga Ugovor o radu na određeno vreme do 15.01.2024, sa mogućnošću produženja;
  • Rad u kancelariji Centra za unapređenje životne sredine, u ulici Kneza Višeslava 70a u Beogradu;
  • Mogućnost rada od kuće 1 dan nedeljno;
  • Očekivan početak rada je početak jula 2023.

NAČIN PRIJAVLJIVANJA

Zainteresovani kandidati/kinje potrebno je da pošalju biografiju, i poželjno je preporuku minimum dve osobe.