/posao/logo/tgk.gif
Prvi posao
Back Office Manager
Lokacija Čačak, Kuzeljeva 8/5
Rok za prijavu 09.06.2023.
Postavljeno 25.05.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Sa tradicijom dugom 32 godina kompanija TGK d.o.o. se pozicionirala kao jedan od vodećih uvoznika i distributera prehrambenih proizvoda na tržištu Srbije. Zastupnik je renomiranih proizvodnih brendova: Stari Beograd, Riscossa, Medsol, Vitapres, Interfood, Family Care. Stručni tim i menadžeri prodaje TGK su uspeli da pozicioniraju preko 100 različitih artikala u sve najveće trgovinske lance u zemlji. Više informacija možete dobiti na sajtu www.tgk.rs.

Pruža Vam se mogućnost da postanete Back Office Manager (Čačak)

Opis posla:

Koordinacija aktivnosti i rada sa službom prodaje, službom nabavke i službom računovodstva i finansija.

Opis glavnih zaduženja:

  • Praćenje toka kretanja dokumentacije
  • Praćenje i kontrola rada merchandiser agencije
  • Praćenje kretanja komercijalista na terenu
  • Nabavka robe od domaćih dobavljača
  • Pomoć prilikom carinjenja robe
  • Komunikacija sa sanitarnim i veterinarskim inspektorima
  • Komunikacija sa kupcima preko portala
  • Komunikacija sa kupcima koji dolaze u office
  • Slanje trackinga

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimum viša stručna sprema, poželjna visoka stručna sprema ekonomskog usmerenja
  • Poželjno ali nije neophodno radno iskustvo
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Profil kandidata:

  • Precizna, organizovana i odgovorna osoba
  • Osoba sa pregovaračkim sposobnostima
  • Osoba koja brzo i lako uspostavlja komunikaciju
  • Osoba orijentisana ka timskom radu, pedantna i posvećena poslu

Očekujemo od kandidata da će naći zadovoljstvo u ovakvom poslu i da ce težiti ka profesionalizmu.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoju prijavu i radnu biografiju (CV) na adresu: TGK d.o.o., Kuželjeva 8/5, 32000 Čačak, ili elektronskim putem.

Kontakt telefon: direktor i vlasnik Dragan Gojković Prikaži broj telefona.

Kontaktiraće se samo kandidati koji uđu u najuži izbor.