Blagajnik

Autokomerc karting centar

Beograd, Surčin
Rok za prijavu: 28.05.2022.
Postavljeno: 13.05.2022.
Prvi posao
1. i 2. smena
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Autokomerc Karting Centar predstavlja jedinstvenu sportsko – rekreativnu lokaciju u Beogradu, koja raspolaže profesionalnom karting stazom, licenciranom od strane Međunarodnog  karting komiteta.  Karting je dinamična sportska disciplina koja okuplja kako profesionalne, tako i rekreativne vozače iz zemlje i inostranstva. Naš centar je pravo mesto gde se vožnja može doživeti na jedinstven, zabavan i dinamičan način, uz brojne dodatne rekreativne sadržaje. Autokomerc Karting Centar posluje u okviru kompanije Autokomerc.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju: Blagajnik (jedan izvršioc)

Mesto: Surčin - Beograd

Osnovna zaduženja:

  • Informiše klijente o uslugama i cenama karting centra
  • Organizuje i raspoređuje vozače u adekvatne grupe
  • Uspostavlja i održava stalan kontakt sa klijentima
  • Upućuje vozače u pravila vožnje i ponašanja na stazi
  • Asistira vozačima u pripremama za vožnju
  • Prati vožnje od početka do kaja, u saradnji sa osobljem staze
  • Ažurno vodi sve evidencije o vožnjama, na dnevnom/nedeljnom/mesečnom nivou
  • Vrši naplatu vožnji
  • Vodi računa o robno-novčanom stanju blagajne
  • Ažurno popunjava bazu podataka
  • Radi izveštaje za menadžment

Od kandidata očekujemo:

  • Minimum SSS
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Znanje engleskog jezika –komunikacijski nivo
  • Dobro poznavanje MS office paketa
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Da bude timski igrač
  • Profesionalizam u radu sa finansijama
  • Proaktivan pristup poslu

Lične osobine:

  • Komunikativnost, vedar duh i pristojnost u radu sa klijentima
  • Odgovornost i sistematičnost u radu
  • Fleksibilnost

Nudimo:

  • Rad u mladom timu i u prijatnom radnom okruženju
  • Adekvatnu timsku i tehničku podršku

Autokomerc karting centar se nalazi u blizini aerodroma Nikola Tesla, te prednost imaju kandidati sa opština Novi Beograd, Zemun, Surčin. Radno vreme je raspoređeno u dve smene.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Profil poslodavca