Blagajnik u menjačnici

Eldorado exchange d.o.o.

Beograd, Niš, Novi Sad
Rok za prijavu: 20.08.2022.
Postavljeno: 05.08.2022.
Prvi posao
1. i 2. smena
puno radno vreme
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Eldorado Exchange je kompanija koja se 16 godina bavi menjačkim poslovima na teritoriji Novog Sada, Beograda, Subotice, Sremske Mitrovice i Niša na više od 40 lokacija. Četrnaest godina uspešno osluškujemo potrebe naših klijenata, redovno usklađujemo kurs i koristimo najsavremenije aparate.

Opis posla:

  • Prodaja i otkup deviza za dinare
  • Vođenje evidencije u skladu sa propisima NBS
  • Obavljanje poslova platnog prometa i Western Union usluga
  • Pružanje informacija klijentima
  • Arhiviranje dokumentacije
  • Izveštavanje

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Komunikativnost, preciznost, organizovanost i strpljivost
  • Poželjno posedovanje sertifikata NBS za obavljanje menjačkih poslova
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.