Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/ozlogosrednji0c6b87c9f2851884fb8ec564c5a6e44f.jpg
Poslovi preko zadruge
Blagajnik u slot klubu
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 08.10.2022.
Postavljeno 23.09.2022.
45.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo zainteresovane kandidate za radno mesto:

Mesto: Beograd

Opis posla:
- Potrebna osoba na poziciji blagajnika u slot klubu.

Uslovi rada:
- Početna zarada od 45.000 rsd
- Mogućnost napredovanja na osnovu jednakih kriterijuma
- Specijalne pogodnosti za članove našeg tima
- Stabilno i zdravo radno okruženje
- Jasno definisane dužnosti
- Napredovanje na osnovu jednakih kriterijuma za sve zaposlene
- Timska saradnja
- Podrška u razvoju Vaše karijere
- Iskoristite priliku da postanete deo našeg uspešnog tima!
- Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:
Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar
Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:
Prikaži broj telefonaPrikaži broj telefonaPrikaži broj telefona ili elektronskim putem.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...