Blagajnik/ca u automat klubu

Eleks-M d.o.o. - Winner slot klub

Beograd, Obrenovac
Rok za prijavu: 28.05.2022.
Postavljeno: 13.05.2022.
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Winner slot klub je prepoznatljiv brend kompanije Eleks-M koja posluje na 8 lokacija u Beogradu, u Leskovcu, Bujanovcu i Obrenovcu.

Svaki slot klub je opremljen ruletima i slot automatima najnovije tehnologije i vodi se politikom najboljeg interesa svojih klijenata.

Briga o zaposlenima je prioritet kompanije i u njoj se procenjuju sve potrebe koje doprinose efikasnoj i koordinisanoj strategiji razvoja i napredovanja zaposlenih.

Dinamika i rast kompanije otvorila su put ka novim radnim mestima.

Trenutno je otvorena pozicija: Blagajnik/ca u automat klubu.

Nudimo:

  • Stabilan posao i stimulativne bonuse
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Korporativne FitPass kartice za korišćenje sportskih objekata
  • Mogućnost napredovanja i profesionalnog razvoja u skladu sa radom i zalaganjem

Opis posla:

  • Izvršavanje uplate i isplate igračima
  • Aktivno praćenje i kontrola slot mašina i ruleta u toku igre
  • Posluživanje toplih i hladnih napitaka
  • Promovisanje aktuelnih dešavanja, promocija i benefita igračima

Uslovi za kandidata:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Spremnost za rad u smenama

Slični poslovi

Komercijalni menadžer za sveže i smrznuto voće i povrće

Mirax Agrar d.o.o.

Beograd
21.05.2022.

Agent prodaje na engleskom jeziku

Silver Bell Group d.o.o.

Beograd
25.05.2022.