Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/tatravagonka.gif
Prvi posao
Bravar
Lokacija Subotica (obezbeđen smeštaj)
Rok za prijavu 22.03.2023.
Postavljeno 07.03.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Kompanija Tatravagonka Bratstvo d.o.o. je kompanija sa istorijom dugom preko 130 godina. Proizvodni program se bazira na proizvodnji, popravci, reviziji i rekonstrukciji teretnih vagona. Posedujemo savremene mašine i uređaje potrebne za rad na vagonima, kao i potrebne sertifikate kvaliteta za rad koji zadovoljavaju većinu evropskih propisa. Zajedno sa stručno obučenim osobljem, spremni smo da odgovorimo visokim kvalitetom i pouzdanošću različitim zahtevima kupaca. Našem stručnom timu potreban je: Bravar

OPIS POSLOVA:

  • samostalno izvodi bravarske radove na izradi radnog komada, demontaži i/ ili sklapanju, montaži podsklopova i sklopova po radnom nalogu,
  • na osnovu otvorenih radnih naloga na mašinama izrađuje razne proizvode od lima, metalnih ploča i profila,
  • obavlja sve bravarske poslove pri izradi i montaži mašina, uređaja i instalacija,
  • radi poslove brušenja, bušenja materijala pri izradi gotovog proizvoda,
  • izrađuje i montira radne skele i platforme,
  • priprema krojenjem po meri elemente potrebne za rad,
  • čisti i odmašćuje elemente zavarivanja,
  • obrađuje mesto vara,
  • vrši antikorozivnu zaštitu vara i objekta zavarivanja.

USLOVI:

  • srednja stručna sprema III stepena (smer: bravar),
  • potrebno prethodno radno iskustvo minimum 1 godina na poslovima u struci bravarskih poslova,
  • sposobnost rada na visini (prednost),
  • tačnost i preciznost u poslu, urednost i pedantnost u radu, te spremnost na stalno usavršavanje.

OBEZBEĐUJEMO PO ZAKONU:

  • topli obrok,
  • regres,
  • putni trošak.

PREDNOSTI:

  • sportske aktivnosti za zaposlene,
  • edukacije, kursevi i usavršavanja,
  • obezbeđen smeštaj za kandidate koji nisu iz Subotice,
  • 13. plata.

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za stalno usavršavanje, prijavite se na naš konkurs. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...