/posao/logo/cooltech.jpg
Prvi posao
Bravar - cevar (zavarivač)
Lokacija Beograd, Jugoslovenska
Rok za prijavu 28.05.2023.
Postavljeno 28.04.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Mi smo Cooltech Solutions

Osnovna delatnost nam je industrijsko i procesno hlađenje.

Bavimo se projektovanjem, izradom, montažom i servisom industrijskih rashladnih postrojenja. Naša specijalnost su rashladni sistemi bazirani na amonijaku kao rashladnom mediju. Izrađujemo i freonska postrojenja većeg kapaciteta. Naše sisteme odlikuje visoka efikasnost, pouzdanost i potpuni automatski rad.

Zbog povećanog obima poslovanja imamo potrebu za zaposlenjem jednog izvršioca na poziciji:

Opis poslova.

·         Izrada čeličnih konstrukcija od crnog čelika ili prohroma u radioničkim uslovima

·         Izrada cevovoda od crnog čelka ili prohroma u radioničkim uslovima

·         Izrada cevovoda na terenu (lokalni tereni do nekoliko dana)

Kandidat može da zadovolji uslove baravar-cevara ili zavarivača

Pretežna metoda zavarivanja: TIG

Uslovi:

·         Iskustvo u izradi cevovoda

·         Sertifikat za zavarivanje predstavlja prednost

·         Visok nivo samoinicijative, preciznosti, odgovornosti i analitičnosti u radu

·         Vozačka dozvola (B kategorija), aktivan vozač

·         Spremnost za rad u timu