Bravar u proizvodnji ALU stolarije

Prior Project d.o.o.

Ugrinovci
Prikaži adrese
Rok za prijavu: 30.05.2023.
Postavljeno: 15.05.2023.
Prvi posao
puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo
/posao/logo/prior.jpg

Radno mesto:  Bravar u proizvodnji ALU stolarije (Broj izvršilaca: 5)

Mesto rada: Ugrinovci, Zemunska 285A

OPIS POSLA:

  • Izrada ALU stolarije po radnom nalogu šefa proizvodnje
  • Postupanje u skladu sa postupcima i radnim uputima firme
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu šefa proizvodnje

USLOVI:

  • Sklonost ka timskom radu
  • Samostalnost i odgovornost u radu
  • Radno iskustvo nije obavezno
  • Stepen stručne spreme nije bitan

ŠTA NUDIMO:

  • Stalni radni odnos
  • Mogućnost učenja i napredovanja u jednom od najmodernijih proizvodnih pogona aluminijumskih i stakljenih fasada
  • Stimulativna i redovna primanja i prijatna radna atmosfera

Kandidati koji žele da postanu deo našeg tima treba da se prijave sa svojim kontakt podacima (mobilni telefon ili e-mail adresa), elektronskim putem ili pozivom putem telefona, nakon čega će biti kontaktirani u roku do 15 dana.

CV (biografija) nije obavezan.

Nije obavezno imati radno iskustvo.

Nije bitan stepen stručne spreme.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.