/posao/logo/tatravagonka.gif
Prvi posao
Brusač
Lokacija Subotica (obezbeđen smeštaj)
Rok za prijavu 23.03.2023.
Postavljeno 08.03.2023.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Kompanija Tatravagonka Bratstvo d.o.o. je kompanija sa istorijom dugom preko 130 godina. Proizvodni program se bazira na proizvodnji, popravci, reviziji i rekonstrukciji teretnih vagona. Posedujemo savremene mašine i uređaje potrebne za rad na vagonima, kao i potrebne sertifikate kvaliteta za rad koji zadovoljavaju većinu evropskih propisa. Zajedno sa stručno obučenim osobljem, spremni smo da odgovorimo visokim kvalitetom i pouzdanošću različitim zahtevima kupaca. Našem stručnom timu potreban je: Brusač

Opis posla:

  • Brusi, ručnom brusilicom, ili mašinskom šmirglom, sve oštre ivice na isečenim delovima,
  • Brusi delove prema tehničkoj dokumentaciji (obaranje ivica, priprema za zavarivanje, fazoniranje),
  • Odgovoran je za blagovremeno i kvalitetno izvršavanje dobijenog i poverenog zadatka,
  • Obavezan je da izvršava naloge nadređenog u vezi izvršenja plana i vremena rada,
  • Svakodnevno vodi evidenciju o urađenim delovima i upisuje je u dnevnik rada,
  • Sprovodi ekonomičan postupak rada,
  • Čisti i održava čistoću alata, mašine, radnog mesta/ prostora,
  • Odgovoran je za kvalitet izvedenih poslova

Radne obaveze:

  • Da savesno i kvalitetno i u predviđenim rokovima obavlja poslove na koje je raspoređen,
  • Da postupa u skladu sa propisima i normama radne discipline,
  • Za svoj rad odgovora neposrednom rukovodiocu i direktoru preduzeća,
  • Da u obavljanju poslova primenjuje mere bezbednosti i zdravlja na radu i protivpožarne zaštite,
  • Koristi lična zaštitna sredstva koja mu pripadaju,
  • Primenjuje i radi po propisima i procedurama sistema kvaliteta,
  • Stalno se usavršava i učestvuje u obučavanju kolega u okviru organizacione jedinice.

Uslovi:

  • Školska sprema: II – III stepena stručne spreme odgovarajuće struke (mašinske, bravar, brusač).
  • Radno iskustvo: bez ili sa na poslovima u struci.

Obezbeđujemo po zakonu:

  • Topli obrok,
  • Regres,
  • Putni trošak.

Prednosti:

  • Sportske aktivnosti za zaposlene,
  • Edukacije, kursevi i usavršavanja,
  • Obezbeđen smeštaj za kandidate koji nisu iz Subotice,
  • 13. plata.

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za stalno usavršavanje, prijavite se na naš konkurs. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.