CAD inženjer

Sigit d.o.o.

Kragujevac
Rok za prijavu: 29.01.2022.
Postavljeno: 13.01.2022.
Prvi posao
Nije potrebno radno iskustvo

Opis posla:

  • Projektovanje kontrolnika i pomoćnih mašina (opreme) u okviru softverskog paketa SolidWorks
  • Učestvovanje u svim fazama projekta
  • Izrada tehničke dokumentacije potrebne za proizvodnju i montažu
  • Rad na poboljšanju postojećih rešenja

Uslovi:

  • Minimum VI stepen stručne spreme mašinske struke
  • Dobro poznavanje CAD softvera (Prednost poznavanja SolidWorks-a)
  • Spremnost na timski rad i spremnost za sticanjem novih znanja
  • Znanje Microsoft Office paketa
  • Znanje engleskog jezika – srednji nivo
Profil poslodavca

Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.