/posao/logo/danivizard.jpg
Poslovi preko zadruge
Call operater - agent za naplatu potraživanja
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 05.07.2022.
Postavljeno 20.06.2022.
45.000 - 47.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Opis posla:

  • Radno vreme je od 09-17h - 4 dana nedeljno, jedan dan nedeljno je druga smena od 12-20h
  • Početna primanja za poziciju Junior agenta za naplatu potraživanja su 45000din. + bonusi
  • Naredna pozicija na koju agenti mogu napredovati je pozicija Senior agenta za naplatu potraživanja gde su primanja 47.000 RSD + bonusi
  • Obavezna je jedna radna subota u toku meseca (subotom radimo od 8-16h)
  • Potrebni su kandidati zainteresovani da rade duži vremenski period na puno radno vreme

Svi zainteresovani kandidati svoj CV mogu poslati elektronskim putem, ili doneti lično, u prostorije Omladinske Zadruge Danivizard:

O.Z. Danivizard
Hala Pionir (u zgradi Hala Aleksandar Nikolić-Ledena dvorana)
ul. Čarli Čaplina 39
U periodu od 09-17h