Diplomirani ekonomista za finansijsko-računovodstvene poslove - pripravnik

Invej a.d.

Novi Sad, Vrbas, Beograd
Rok za prijavu: 14.05.2022.
Postavljeno: 06.05.2022.
Prakse
Nije potrebno radno iskustvo
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Nastao kao savremen, tržišno orijentisan, poslovni sistem „Invej“ a.d. je u stanju da odgovori na sve raznovrsnije i specifičnije potrebe potrošača, ali i na izazove konkurencije. Organizovan kao savremena upravljačko-kontrolna struktura u odnosu na fabrike članice, „Invej“ a.d. ima za cilj da unapredi i harmonizuje ukupno poslovanje grupacije, pre svega ulaganjem u razvoj proizvoda iz firmi članica, unapređenjem postojećih, dokazanih, domaćih brendova i stvaranjem i plasiranjem novih. Time je, „Invej“ a.d. uspeo da vrati ugled domaćim proizvodima koji su poslednjih godina bili neopravdano potisnuti od strane inostranih proizvođača.

Kompanija „Invej“ a.d. potekla je na temeljima dugogodišnjeg poslovanja renomiranih domaćih brendova Vital, Rubin, Albus, Medela, Ravanica i Ratar.

Trenutno smo u potrazi za novim ambicioznim i motivisanim kolegom, sa završenim ekonomskim fakultetom, sa ili bez radnog iskustva, na poziciji: "Diplomirani ekonomista za finansijsko-računovodstvene poslove - pripravnik".

Mesto rada: Beograd, Vrbas i Novi Sad.

Prijatno radno okruženje i otvorena komunikacija su vrednosti koje karakterišu našu kompaniju. Postanite deo tima "Invej“ a.d. i učestvujte u kreiranju zajedničke i uspešnije profesionalne budućnosti.

Opis posla:

  • Prati propise u cilju obezbeđenja zakonitosti u poslovanju
  • Prati i kontroliše dokumentaciju od proizvodnje, službe nabavke i prodaje do finansija i knjigovodstva, u cilju obezbeđenja verodostojnih i ispravnih dokumenata, na osnovu kojih se može blagovremeno izvršiti plaćanje i naplata, kao i obračun PDV – a
  • Knjiži obračune zarada i isplata po svim drugim osnovama
  • Knjiži ulaznu i izlaznu dokumentaciju (fakture, kalkulacije, obračun uvoza i izvoza)
  • Prati planove proizvodnje i poslovanja u celini u funkciji blagovremenog obezbeđenja finansijskih sredstava
  • Prati kreditnu i druge vrste zaduženosti preduzeća, kao i data sredstva obezbeđenja
  • Prati sve vidove ulaganja sredstava, kao i primljena sredstva obezbeđenja
  • Vrši kontrolu ugovora o kupoprodaji, kreditima, garancijama, jemstvu, sa domaćim i inopartnerima
  • Prati finansijsko poslovanje zavisnih preduzeća

Uslovi:

  • VII/1 stepen stručne spreme (Ekonomski fakultet)
  • Radno iskustvo nije obavezno ali je svakako prednost u postupku selekcije
  • Odlično znanje rada na računaru (MS Office)
  • Znanje engleskog jezika
  • Odgovornost, analitičnost, ažurnost

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji prođu primarni krug selekcije.

Profil poslodavca