Diplomirani inženjer automatike

IMP-Automatika d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 24.02.2024.
Postavljeno: 25.01.2024.
Prvi posao
neto -
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo
/posao/logo/impautomatikasr.png

IMP-AUTOMATIKA DOO BEOGRAD, preduzeće za automatsko upravljanje procesima i sistemima sa dugom tradicijom i kredibilitetom traži ambiciozne saradnike za izvršenje poslova:

Projektovanja sistema upravljanja na elektro-energetskim objektima

Uslovi za kandidate:

  • Završen elektrotehnički fakultet (osnovne studije ili master)
  • Radno iskustvo nije neophodno
  • Spremnost na putovanja i rad na terenu
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Komunikativnost, organizovanost i sistematičnost
  • Spremnost na timski rad
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Prednost imaju kandidati:

  • Poznavanje Windows i Linux operativnih sistema
  • Lincenca inženjerske komore

Opis posla:

  • Proučavanje projektne dokumentacije, ispitivanje i testiranje pogona
  • Projektovanje i izvođenje signalinih i upravljačkih instalacija i sistema upravljanja na elektranama i drugim energetskim objektima
  • Podrška kolegama u izvođenju radova
  • Pripremanje, planiranje, izvršenje, nadzor, kontrola i završetak projekta u skladu sa ugovorenim obavezama, rokovima i projektovanim budžetom

Nudimo:

  • Radni odnos na određeno vreme sa mogućnošću produženja na neodređeno vreme
  • Redovna isplata zarada sa tendencijom rasta u skladu sa stažom i napretkom zaposlenog
  • Rad na atraktivnim i dugoročnim projektima koji imaju dovoljno zanimljivih komponenti da nikada ne bude monotono
  • Rad na novim tehnologijama
  • Rad u kreativnom, podsticajnom i podržavajućem okruženju, jer cenimo ličnu interakciju i razmenjivanje ideja, pa radimo iz kancelarije
  • Priliku da utičete na razvoj proizvoda uz istovremeno lično usavršavanje i unapređenje
  • Stalno učenje i razvoj potencijala -kroz programe mentorstva, obuke, posete konferencijama
  • Radni prostor IMP-Automatike nalazi se u mirnom, zdravom i ekološkom okruženju
  • Dobrovoljno privatno zdravstveno osiguranje
  • Raspolažemo restoranom koji nudi raznovrsnu ishranu po povlašćenim cenama
  • Kafe, čajevi i razni napici obezbeđeni za sve zaposlene

Ukoliko vam se dopada navedeno i imate znanje koje tražimo, prijavite se i pridružite našem timu!

Procedura konkursa:

Kandidati treba da podnesu prijavu za posao elektronskim putem gde prijava treba da sadrži CV u PDF formatu.

Kandidati koji ne budu kontaktirani u periodu od 7 dana nakon podnošenja prijave, nisu prošli uži krug.

Kandidati čije prijave budu izabrane u uži izbor biće pozvani na razgovor u IMP-AUTOMATIKA. Testiranje će se sastojati iz usmenog razgovora i testa, i biće sprovedeno istog dana.

NAPOMENA: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak:

  • da IMP-AUTOMATIKA DOO BEOGRAD njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije, a u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.
  • da bude kontaktiran u periodu od godinu dana ukoliko se ukaže prilika za angažovanjem na istom ili sličnom radnom mestu.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...