/posao/logo/zorgivinglife2cccdcc162c30a0fa7a2463931192497.jpg
Prvi posao
Diplomirani inženjer mašinstva
Lokacija Rusija
Rok za prijavu 14.10.2022.
Postavljeno 29.09.2022.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

ZOR je društvo s ograničenom odgovornošću za remont i montažu energetskih i industrijskih postrojenja.

Naše poduzeće je specijalizovano za pružanje usluga u oblasti montaže i održavanja energetskih i industrijskih postrojenja i opreme.

Zadovoljstvo kupca trudimo se da osvojimo kvalitetnim pružanjem naših usluga, vodeći se pritom principima društvenog i etičkog poslovanja.

Zajednička vizija naših zaposlenih je pružanje kvalitetne usluge za naše kupce i biti lider u pružanju usluga u delatnostima montaže i održavanja energetskih i industrijskih postrojenja i opreme.

Budući da razumemo važnost praćenja novih trendova u poslovanju, našim zaposlenima omogućavamo konstantnu podršku u dodatnom usavršavanju i obrazovanju. Stalno težimo da poboljšamo kvalitet usluga i proširimo postojeće tržište.

Kao nosilac sertifikata integrisanog sistema upravljanja, posebnu pažnju pridajemo zaštiti okoline, i stalno sprovodimo mere kontrole zaštite zdravlja i sigurnosti na radu.

Opis posla

  • organizacija i izvođenje radova na montaži i remontu energetskih postrojenja (turbine, pumpe, kompresori, motori)
  • nadzor nad izvođačima radova na gradilištima
  • koordinacija i izvođenje procesa izvršenja projekta
  • izrada tehničkih izveštaja
  • sastavljanje ponuda
  • saradnja sa kupcima radova i dobavljačima materijala i usluga
  • rad je isključivo na terenu u Rusiji u rasporedu 60/30 (60 dana na terenu, 30 dana kući)

Uslovi

  • VSS (mašinstvo)
  • radno iskustvo nije uslov
  • spremnost za rad u Rusiji
  • engleski jezik (nivo znanja: govor - odlično, pisanje - odlično)
  • vozačka dozvola B
  • Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

  • službeni mobilni telefon i laptop
  • učenje reskog jezika uz dobijanje sertifikata
  • smeštaj, putovanja i ishrana, osigurani su za vreme boravka u Rusiji
  • mogućnost napredovanja
  • stalni radni odnos nakon probnog roka
  • konstantna stručna edukacija
  • početna edukacija održava se u Zagrebu