Diplomirani mašinski inženjer

Level Projekt d.o.o.

Niš
Rok za prijavu: 04.02.2022.
Postavljeno: 21.01.2022.
Prvi posao
Nije potrebno radno iskustvo
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Kompaniji Level projekt d.o.o. koja se bavi projektovanjem i izvođenjem termotehničkih instalacija potreban je: Mašinski inženjer za rad u Srbiji i Nemačkoj.

Opis posla:

  • Odgovorno upravljanje projektima u svim fazama
  • Analiza i izrada projektne dokumentacije
  • Izrada tehničke dokumentacije
  • Kancelarijsko i terensko angažovanje
  • Organizacija i praćenje radova na gradilištu
  • Vođenje gradilišne dokumentacije
  • Kontrolisanje izvedenih radova
  • Obezbeđivanje bezbednosti i sigurnosti objekta, radnika i trećih lica na gradilištu i oko njega

Uslovi:

  • Diplomirani mašinski inženjeri (poželjno smer energetika)
  • Poznavanje rada na računaru(rad u ACAD-u i MICROSOFT OFFICE programima)
  • Poželjno iskustvo, kao i licence za izvođenje i projektovanje
  • Poželjno poznavanje nemačkog jezika
  • Spremnost na timski rad i angažovanje u zemlji i inostranstvu
  • Spremnost na promenu mesta radnog angažovanja

Profil kandidata:

  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Visok nivo motivacije i angažovanosti
  • Posvećenost i odgovoran pristup poslu
  • Sposobnost za samostalan i za timski rad

Nudimo:

  • Mogućnost rada u Srbiji i/ili inostranstvu (u zavisnosti od potreba posla)
  • Tehnički i tehnološki opremljeno radno mesto
  • Dinamično radno okruženje
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja
Profil poslodavca