Dispatcher - Service Agent

Budget Rent a Car

Beograd
Rok za prijavu: 06.07.2022.
Postavljeno: 21.06.2022.
Prvi posao
48000 - 60000 RSD (mesečna plata)
puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo
/posao/logo/budget.jpg

Budget rent a car- Srbija jedna je od vodećih kompanija na tržištu Srbije. Deo je Avis Budget Group - svetskog lidera u industriji mobilnosti.

Kompanija posluje na četiri lokacije u Srbiji, u gradovima Beograd i Niš, kako u gradu tako i na aerodromima. Iza Budget Srbija, stoji reputacija izuzetnosti i idealnog odnosa vrednosti i kvaliteta svojih rent a car usluga.

Budget rent a car u Beogradu, raduje je pronalasku novih članova svog tima za poziciju Dispatcher - Service Agent

Tri pozicije otvorene su na Aerodromu Beograd, dve pozicije otvorene su u Airport city Novi Beograd.

Vaša zaduženja:

  • Kontrola vozila po procedurama izdavanja/prijema vozila
  • Priprema vozila za izdavanje / provera higijene vozila i tehnička provera
  • Prijem i predaja vozila na servisiranje
  • Tankiranje vozila gorivom
  • Odlazak na transfere
  • Učestvovanje na obukama relevantnim za poziciju dispečera

Od Vas očekujemo:

  • Da ste odličan komunikator
  • Pouzdan timski igrač
  • Spremni na inicijativu i napredak, kako svoj tako i kompanije
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije, minimalno 2 godine
  • Poznavanje engleskog jezika
  • IV stepen stručne spreme

Možemo Vam ponuditi:

  • Rad u stabilnom i vedrom okruženju
  • Profesionalne uslove rada
  • Vaš profesionalni razvoj i napredovanje
  • Ugovor na neodređeno vreme