/posao/logo/ewelogonovi.png
Prvi posao
Dispečer
Lokacija Leštane
Rok za prijavu 16.10.2022.
Postavljeno 16.09.2022.
Puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Dobrodošli!

Mi smo Ewe Comp. Već više od dvadeset godina bavimo se distribucijom elektronske opreme. Danas smo jedan od vodećih distributera računarske opreme, laptopova, televizora, multimedije, periferije, bele tehnike, kućnih aparata, mrežne i sigurnosne opreme. Konstantno radimo na analizi potreba naših klijenata i tržišta i na proširenju ponude. Tu smo da razumemo naše partnere i pružimo brzu, efikasnu i sveobuhvatnu podršku.

Naš distributivni centar nalazi se na lokaciji Leštane, Kružni put 42. Dobro organizovana distribucija je ključ našeg uspeha! Ukoliko si odličan u organizovanju i kontroli vozača, još bolji u pronalaženju najboljih ruta našim vozačima, kao i u brzoj i tačnoj isporuci robe prijavi se kod nas na otvorenu poziciju - Dispečer.

Opis posla:

  • Planiranje dostave
  • Priprema paketa za slanje - rad u poslovnoj aplikaciji
  • Dnevna analiza obima robe za slanje i organizovanje potrebnih vozila
  • Raspoređivanje robe i faktura po rutama
  • Organizacija i kontrola utovara kao i prijema robe koje prevoze vozači
  • Prijava šteta nastalih u transportu i njihovo rešavanje
  • Organizacija održavanja higijene radnog prostora i vozila
  • Praćenje rada zaposlenih i ocenjivanje kvaliteta rada na osnovu rezultata dostave
  • Unapređenje procesa dostave robe kupcima na osnovu analize situacije i fidbeka klijenata

Uslovi:

  • IV stepen
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Godinu dana radnog iskustva na sličnim poslovima

Prijavom na ovaj konkurs saglasni ste da Vas, ukoliko ne budete izabrani u prvom krugu selekcije, možemo kontaktirati u narednom periodu, ukoliko se ukaže potreba za istim ili sličnim radnim mestom. Svi podaci biće arhivirani u našoj bazi podataka i biće dostupni samo saradnicima u HR procesu. U proces selekcije će biti uključeni samo kandidati koji ispunjavaju tražene uslove, a svi kandidati koji prođu administrativnu selekciju biće obavešteni o krajnjem ishodu.

Konkuriši Prikaži adrese