E-commerce prodavac

Beorol d.o.o.

Niš
Rok za prijavu: 10.02.2022.
Postavljeno: 11.01.2022.
Prvi posao
Potrebno je do dve godine radnog iskustva
beorol logo fb
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Mi smo Beorol, vodeća kompanija u Jugoistočnoj Evropi za proizvodnju, uvoz i distribuciju ručnog alata i pribora za završne radove u građevinarstvu, sa preko 20 godina konstantnog rasta i širenja. Zahvaljujući požrtvovanim timovima, stalnom unapređivanju našeg asortimana i posvećenosti poslovanju naših klijenata zauzeli smo vodeće mesto na tržištu Jugoistočne Evrope. Naše ćerke firme se nalaze u Bosni i Hercegovini, Mađarskoj, Severnoj Makedoniji, Crnoj Gori, Rusiji, Rumuniji i UAE (Dubai) sa tendencijom širenja na druge zemlje evropskog kontinenta. Naše proizvode izvozimo u preko 50 zemalja od Bliskog Istoka do Južne Amerike. Ponosni smo na uspehe koje ostvarujemo i shodno tome tražimo ambiciozne saradnike koji će deliti našu viziju poslovanja.

Zbog proširenja posla i tima potrebna nam je osoba na poziciji: E-commerce prodavac.

Opis posla:

  • Prijem i obrada porudžbina sa web sajta, call centra i ostalih digitalnih kanala komunikacije
  • Komunikacija, usmena i pisana, sa kupcima preko sajta, call centra i ostalih digitalnih kanala komunikacije (informisanje o asortimanu kompanije po upitu kupaca, prijem porudžbina, odgovaranje na upite, komentare, pohvale i primedbe)
  • Rešavanja reklamacija i zamena proizvoda shodno kompanijskim procedurama i pozitivnim zakonskim propisima
  • Vođenje propisane dokumentacije web shop-a shodno pozitivnim zakonskim propisima i kompanijskim procedurama
  • Izveštavanje neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • Stepen stručne spreme: IV;
  • Potrebno 1 godina radnog iskustva na istim i/ili sličnim poslovima;
  • Posebni uslovi za zasnivanje radnog odnosa: poznavanje rada na računaru - MS Office (Excel), odlično poznavanje engleskog jezika, poznavanje internet marketinga.

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u profesionalnom okruženju
  • Mogućnost stalnog zaposlenja i lične afirmacije
  • Rad u kreativnom timu sa mladim ljudima, fleksibilna i opuštena atmosfera
  • Učestvovanje u svim aktivnostima
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Jesmo li vam privukli pažnju?

Ako mislite da ispunjavate zahteve, a želeli biste da radite u Beorol-u, molimo vas pošaljite CV i motivaciono pismo.

Kontaktiraćemo samo odabrane kandidate, a svima koje ne kontaktiramo ovim putem se zahvaljujemo na interesovanju i slanju svojih prijava.

Profil poslodavca