Električar

Froneri Adriatic d.o.o.

Stara Pazova
Rok za prijavu: 25.01.2023.
Postavljeno: 10.01.2023.
Prvi posao
1., 2. i 3. smena
puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Froneri je kompanija rasprostranjena širom sveta koja posluje u 22 zemlje. Nudi širok spektar proizvoda, od mlečnog sladoleda do sladoleda na bazi vode i organskog sladoleda, dostupnih u čašama, štapićima, kornetima i dr.

U našim fabrika proizvodimo poznate brendove sladoleda kao što su Nirvana, Oreo, Milka, Pirulo, Nuii, Extrême, Top Gun i Aloma…

Fabrika je opremljena poslednjom proizvodnom tehnologijom, koja zahteva najkvalitetnije kadrove koji će se pridružiti našem timu i pomoći nam da postanemo vodeća fabrika sladoleda u svetu.

U potrazi smo za motivisanim i energičnim osobama koje će osnažiti naš tim Održavanja u Staroj Pazovi na poziciji:

Električar

Osnovna zaduženja i odgovornosti ove pozicije su:

  • Samostalno dijagnostikovanje i otklanjanje kvarova elektro prirode na procesnoj opremi
  • Popravka/zamena svih električnih sistema, aparata, električnih i elektronskih komponenti na opremi u zoni proizvodnje
  • Dijagnostikovanje i otklanjanje problema u radu usled neispravnosti senzorike na procesnoj opremi
  • Upotreba raspoložive tehničke dokumentacije (mašinske i elektro)
  • Obavlja periodične preglede i učestvuje u godišnjem remontu
  • Reaguje odmah na svaku prijavu kvara i zastoja na mašinama i pristupa otklanjanju kvarova
  • Daje predloge za unapređenje plansko-preventivnog održavanja
  • Korišćenje merne opreme i uređaja
  • Spremnost na timski rad, učenje i deljenje informacija u radu
  • Komunicira sa kolegama i spoljnim saradnicima poštujući principe poslovne kulture

Profil kandidata:

  • Minimum srednja stručna sprema elektro struke
  • Minimum 1 godina prethodnog radnog iskustva u održavanju
  • Spremnost na rad u tri smene
  • Poseduje samoinicijativu u radu
  • Poznavanje rada sa MS Office paketom

Nudimo:

  • Mogućnost za sticanje profesionalnog iskustva i ličnog razvoja
  • Kompetitivni uslovi rada
  • Trening program u skladu sa Froneri standardima
  • Prijatno radno okruženje

Kompanijski prevoz je organizovan za kandidate iz Beograda, Inđije, Batajnice, Krčedina i Belegiša, dok je za kandidate iz Novog Sada obezbeđena nadoknada troškova prevoza.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.