Električar (elektroinstalater-monter) - pripravnik

Expro d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 21.05.2022.
Postavljeno: 06.05.2022.
Prakse
Nije potrebno radno iskustvo
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

EXpro d.o.o. Beograd je kompanija koja postoji 30 godina, sa bogatim iskustvom u prodaji i distribuciji elektroopreme, izvođenju elektroenergetskih i signalnih instalacija, izradom elektroormana, projektovanju, ugradnji, servisu i održavanju rešenja u oblasti elektroenergetike u industriji i građevinarstvu.

EXpro d.o.o. je ovlašćeni distributer i zastupnik odabranih svetskih proizvođača elektroopreme kao što su ABB, Legrand, Bticino, Zucchini, Cabur i drugi.

Za više informacija o delatnost firme posetite www.expro.rs

Za dalje unapređenje poslovnih aktivnosti tražimo sposobnog i energičnog kandidata za poziciju: Električar (elektroinstalater-monter) - pripravnik.

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • srednja stručna sprema (III ili IV stepen stručne spreme)
  • prethodno radno iskustvo u elektro struci nije neophodno, ali je poželjno
  • poznavanje i rukovanje ručnim električnim alatom
  • spremnost za rad na terenu i u elektro radionici
  • sposobnost za timski rad
  • otvorena i elokventna osoba
  • odgovornost i posvećenost poslu, posedovanje samoinicijative
  • spremnost za napredovanjem i kontinuiranim učenjem
  • posedovanje vozačke dozvole B kategorije – nije neophodno, ali je poželjno

Opis posla:

  • obavljanje elektro-instalaterskih poslova
  • izvođenje električnih instalacija jake i slabe struje, polaganje kablova i pomoćni poslovi
  • rad sa elektro opremom
  • pomoć pri montaži i električnom povezivanju elektro ormana
  • pomoć pri održavanju i servisu opreme i električnih instalacija
  • ostali poslovi vezano za električne instalacije
  • mogućnost kombinovanog rada na terenu i u elektro radionici

Kandidatu nudimo:

  • mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • priliku da postanete deo uspešne kompanije
  • redovnu zaradu i stimulativni bonus u skladu sa ostvarenim rezultatima
  • pozitivno radno okruženje

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu radnu poziciju molimo Vas da nam pošaljete svoju radnu biografiju.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Profil poslodavca