Električar u održavanju u proizvodnji

Pan-pek d.o.o.

Zareb, Hrvatska
Rok za prijavu: 10.03.2024.
Postavljeno: 09.02.2024.
Sezonski poslovi
Puno radno vreme
/posao/logo/502076panpek_logo_1.jpg

Opis posla:

  • radovi preventivnog održavanja na svim strojevima i opremi
  • čišćenje, podmazivanje, zamena ulja
  • popravci, zamena dijelova opreme

Uvjeti:

  • SSS električar, mehaničar ili drugo srodno zvanje
  • poželjno radno iskustvo održavanja u proizvodnji
  • odgovoran pristup poslu
  • spremnost na timski rad

Što nudimo:

  • plaćen smeštaj
  • pokrivene troškove izrade radne dozvole
  • naknadu za topli obrok
  • plaćene troškove javnog prevoza
  • plaćene sve dodatke (noćni rad, prekovremeni rad, rad nedeljom i praznikom)
  • Fit pass
  • edukaciju i razvoj veština
  • isplatu božićnice, uskrsnice, regresa
  • bonus za realizovanu preporuku kandidata
  • rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini
  • mogućnost dolaska s porodicom i zapošljavanja članova porodice

Svoj CV nam možete poslati elektronski.

Čekamo Vas!

Vaš Pan-pek.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...