Elektroinstalater - elektromonter

Meping Group d.o.o.

Beograd, Subotica
Rok za prijavu: 14.07.2022.
Postavljeno: 14.06.2022.
Prvi posao
1. smena
puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Meping Group d.o.o. Beograd je privatna firma sa timom stručnih kadrova koja se bavi izvođenjem svih vrsta instalaterskih radova.

Potrebno više izvršilaca za radno mesto Elektroinstalater - elektromonter (Beograd, Subotica).

Uslovi:

  • KV, VKV ili SSS - elektrotehničke struke
  • Iskustvo u struci - poželjno

Opis posla:

  • Izvođenje elektroinstalaterskih/elektromonterskih radova;
  • Polaganje kablova jake i slabe struje;
  • Montaža i povezivanje elektro opreme jake i slabe struje (kablovski regali, razvodi ormani, merni ormani, svetiljke, sabirnički - razvod, galanterija, instalacija dojave požara, kontrole pristupa, video nadzora, ozvučenja itd.);
  • Izrada gromobranske instalacije;
  • Šemiranje razvodnih ormana;
  • Obavezna primena ličnih zaštitnih sredstava.

Nudimo:

  • Redovna isplata zarada;
  • Stručna i praktična usavršavanja;
  • Sva neophodna lična zaštitna sredstva;
  • Dobar radni ambijent i korektnu saradnju;
  • Obezbeđen smeštaj za kandidate iz unutrašnjosti.

Možete se prijaviti elektronskim putem ili na telefon u dnu oglasa.

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.