Elektroinstalater - elektromonter

Meping Group d.o.o.

Beograd, Subotica
Rok za prijavu: 14.07.2022.
Postavljeno: 14.06.2022.
Prvi posao
1. smena
puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo
/posao/logo/screenshot 20220311 102116.png

Meping Group d.o.o. Beograd je privatna firma sa timom stručnih kadrova koja se bavi izvođenjem svih vrsta instalaterskih radova.

Potrebno više izvršilaca za radno mesto Elektroinstalater - elektromonter (Beograd, Subotica).

Uslovi:

  • KV, VKV ili SSS - elektrotehničke struke
  • Iskustvo u struci - poželjno

Opis posla:

  • Izvođenje elektroinstalaterskih/elektromonterskih radova;
  • Polaganje kablova jake i slabe struje;
  • Montaža i povezivanje elektro opreme jake i slabe struje (kablovski regali, razvodi ormani, merni ormani, svetiljke, sabirnički - razvod, galanterija, instalacija dojave požara, kontrole pristupa, video nadzora, ozvučenja itd.);
  • Izrada gromobranske instalacije;
  • Šemiranje razvodnih ormana;
  • Obavezna primena ličnih zaštitnih sredstava.

Nudimo:

  • Redovna isplata zarada;
  • Stručna i praktična usavršavanja;
  • Sva neophodna lična zaštitna sredstva;
  • Dobar radni ambijent i korektnu saradnju;
  • Obezbeđen smeštaj za kandidate iz unutrašnjosti.

Možete se prijaviti elektronskim putem ili na telefon u dnu oglasa.