Elektroinženjer energetike – pripravnik

NAVITAS d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 04.02.2022.
Postavljeno: 20.01.2022.
Prakse
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

NAVITAS d.o.o. Beograd je kompanija osnovana 2015. sa ciljem da na tržištu Srbije i regiona Balkana ponudi usluge iz domena energetike. Naše glavne poslovne aktivnosti su prodaja opreme i integracija projekata sa fokusom na oblasti visokog i srednjeg napona kao i obnovljivih izvora energije.

Pozivamo potencijalne nove kolege da se pridruže mladom i inovativnom inženjerskom timu na poziciji:

Ukoliko želite da da svoju karijeru započnete i razvijate u oblasti energetike, ovo može biti odlična prilika za vas.

Neophodne veštine i iskustvo:

  • VI ili VII stepen stručne spreme iz oblasti elektrotehnike. Smer energetika smatraće se prednošću
  • Prosečna ocena tokom studiranja najmanje 8,00
  • Nije potrebno radno iskustvo

Poželjne veštine i iskustvo:

  • Poznavanje MS office paketa
  • Poznavanje rada u programima za projektovanje smatra se prednošću
  • Aktivno korišćenje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis zaduženja čiji ćete deo obavljati nakon obuke:

  • Pružanje tehničke i komercijalne podrške kolegama u domenu prodaje, projektovanja, inženjerskih usluga i/ili izvođenju radova
  • Učestvovanje u pripremi ponuda za učestvovanje na Javnim nabavkama u oblasti energetike
  • Učestvovanje u procesu nabavke, uvoza i isporuke opreme na projektima
  • Aktivno učešće u svim projektnim aktivnostima i implementaciji projekata, saradnja sa investitorima, klijentima, partnerima i proizvođačima opreme

Šta mi očekujemo od vas:

  • Samo da težite kontinuiranom ličnom i profesionalnom usavršavanju

Šta vi možete da očekujete od nas:

  • Radni odnos u toku pripravničkog staža koji može trajati najviše 12 meseci
  • Lični mentor koji će biti raspolaganju tokom čitavog trajanja pripravničkog staža
  • Neprestano stručno osposobljavanje za samostalan rad u struci
  • U slučaju obostrane želje, zasnivanje stalnog radnog odnosa nakon okončanog pripravničkog staža
  • Upoznavanje sa i učestvovanje u svim delovima projekta. Od početka do kraja. U kancelariji i na terenu. U Srbiji i inostranstvu
  • Neograničena mogućnost napredovanja
  • Po želji, ili po potrebi, povremeni rad od kuće
  • Paket privatnih medicinskih usluga, za vreme trajanja pripravničkog staža

Biografiju pošaljite elektronskim putem.

Svim kandidatima se unapred zahvaljujemo na interesovanju.

Profil poslodavca