Elektrotehničar - crtač sa iskustvom

Bauprojekt d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 11.06.2022.
Postavljeno: 12.05.2022.
Prvi posao
1. smena
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Bauprojekt doo je preduzeće koje postoji dugi niz godina i bavi se projektovanjem i izvođenjem građevinskih i drugih objekata.

Usled proširenja obima poslovanja tražimo odgovornu osobu dobrih komunikacionih, analitičkih i organizacionih sposobnosti, inventivnu i samoinicijativnu, za poziciju: Elektrotehničar – crtač sa iskustvom

Lokacija: Beograd

Obavezni uslovi:

  • Odlično vladanje programima Word, Excel, AutoCAD

Poželjno:

  • Radno iskustvo u projektovanju
  • Rad u Revit-u

Opis posla:

  • Izrada i razrada projektne dokumentacije – projekata za građevinsku dozvolu, projekata za izvođenje

Zaposlenima nudimo:

  • Rad na određeno vreme, neodređeno
  • Mogućnost napredovanja
  • Dobro poslovno okruženje i rad sa dinamičnim timom

Lične osobine:

  • Odgovornost
  • Preciznost
  • Timska orijentacija
  • Izražene organizacione sposobnosti

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju našim zahtevima. Ukoliko ste zainteresovani da se priključite našem timu, pošaljite svoju biografiju na srpskom jeziku (poželjno sa fotografijom) elektronskim putem.

Profil poslodavca