Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/logo_8.jpg
Prvi posao
Građevinski inženjer
Lokacija Beograd, Novi Pazar, Tutin
Rok za prijavu 11.06.2023.
Postavljeno 12.05.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

ZAPOŠLJAVAMO: Građevinskog inženjera

Ukoliko voliš izazove i želiš da postaneš deo tima koji svake godine pomera granice u oblasti niskogradnje i infrastrukture onda smo mi prava kompanija za tebe.

Broj izvršilaca: 1

Opis posla:

  • Terenski rad na gradilištu (operativni poslovi izgradnje objekata, upravljanje projektima, organizacija gradilišta) i prema potrebi rad u kancelariji
  • Koordinacija realizacije projekta sa investitorom, nadzorom i podizvođačima
  • Priprema kompletne dokumentacije za gradilište prema važećim zakonima i internim procedurama i revizija tehničke (projektne dokumentacije)
  • Fazno planiranje projekata sa definisanim ljudskim i tehničkim resursima

Nudimo ti:

  • Rad u dinamičnom i stručnom okruženju
  • Saradnju sa stručnjacima iz različitih oblasti, priliku za učenje i usavršavanje
  • Da budeš deo mladog, agilnog i proaktivnog tima

Od tebe očekujemo:

  • VSS - diplomirani inženjer građevinarstva, konstruktivno i opšte usmerenje ili VŠS - inženjer građevinarstva (ECTS minimum 180)
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, MS Project, AutoCAD)
  • Vozačka dozvola B kategorije (obavezan uslov)
  • Solidno znanje engleskog jezika (opciono)

Poželjno je da imaš:

  • Licencu odgovornog izvođača građevinskih radova

Mesto rada: Beograd (sedište) i gradilišta na terenu na teritoriji Republike Srbije.

Biće kontaktirani samo kandidati koju budu ušli u uži izbor.

Prijave slati elektronskim putem.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...