Higijeničar/ka

Restoran Mali Vrabac - Le Petit Piaf d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 20.05.2022.
Postavljeno: 05.05.2022.
Prvi posao
3. smena
Nije potrebno radno iskustvo
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Restoranu Mali Vrabac je potrebna je osoba za održavanje higijene u prostorijama restorana.

Opis zaduženja:

  • Čišćenje i održavanje restorana

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Pedantnost i urednost
  • Posvećenost poslu
  • Sposobnost za individualni i timski rad

Ono što nudimo svim potencijalnim kandidatima jeste:

  • Redovnu isplatu zarada
  • Mogućnost napredovanja
  • Dalju obuku i usavršavanje
  • Rad u prijatnom i organizovanom kolektivu
Profil poslodavca