Inženjer na gradilištu

China Communications Construction Company Ltd. Ogranak Beograd

Lučani
Rok za prijavu: 25.05.2022.
Postavljeno: 10.05.2022.
Prvi posao
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva
china communications construction company logo
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Pozicija: Inženjer na gradilištu

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme – građevinski inženjer, inženjer za puteve / konstrukcije.
  • Iskustvo rada na gradilištu i vođenju građevinske gradilišne dokumentacije.
  • Engleski jezik: srednji ili viši nivo.
  • Rad na računaru MS Office, AutoCad.
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Projekat: Izgradnja Autoputa E763, deonica Preljina – Požega, Sekcija 1 – Tuneli

Izvođač radova: China Communications Construction Company ltd Ogranak Beograd – Savski Venac

Lokacija: Lučani

Opis projekta:

Tuneli Laz i Munjino brdo pripadaju Projektu Autoputa E763, deonica Preljina – Požega i nakon izgradnje postaće dva najduža tunela u Srbiji. Radovi se izvode na 4 lokacije, sa sedištem menadžmenta u Lučanima.

Opis poslova:

  • Organizovanje i praćenje radova na gradilištu
  • Vođenje građevinskih dnevnika
  • Komunikacija sa nadzorom

Plata po dogovoru, zainteresovani mogu da se pošalju CV ili da se jave na sledeće kontakte:

Nikola Miljković: +381698880298

Dragana Milosavljević: +3816772816741

Profil poslodavca

Slični poslovi

Project Manager Industrial Building Construction

MPS Bauplanung GmbH

Kragujevac
26.05.2022.

Izvršilac geodetskih radova

Geokrulj d.o.o.

Beograd
15.06.2022.