Junior 3D Dizajner

United Moment d.o.o.

Beograd, Ljubice Ković 4, Zemun
Rok za prijavu: 17.02.2024.
Postavljeno: 18.01.2024.
Prvi posao
neto -
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo
/posao/logo/novi logo119c76213f015dce34805151b29ad82e.jpg

United Moment d.o.o. je full service agencija za tržišne komunikacije sa izraženim fokusom na BTL, DIGITAL, BRANDING & DESIGN..

Usled povećanja obima posla, raspisujemo konkurs za poziciju: Junior 3D Dizajner, u Marketing Agenciji, na teritoriji Beograda

Potrebna nam je osoba koja je sposobna sama ili uz asistenciju kolega da razvije 3D modele kao i kompletne scene, prateći date reference, koncept i stil koji je ustanovljen od strane Kreativnog ili Art direktora, kao i dizajn tima.

Opis posla:

  • Modelovanje objekata i asseta po uzoru na zadate dimenzije i smernice, kao i izrada rendera za iste, POSM, promo postavke, planogrami, postavke za event-e, promo materijali i sl, prema smernicama od strane klijenata, Account timova, Art direktora i Kreativnog direktora, a sve u skladu sa zadatim rokovima
  • Učešće u radu kreativnog tima, u osmišljavanju kreativnih koncepata i pružanju podrške u kreiranju komunikacionih strategija
  • Komunikacija sa dizajn timom i ostalim timovima agencije, vezano za rešavanje zadataka u oblasti 3D dizajna
  • Implementiranje kreativnih rešenja na sve potrebne materijale i medije
  • Prilagođavanje/adaptiranje postojećih dizajnerskih rešenja za sve potrebne materijale i medije
  • Pripremanje finalnih 3D materijala i isporuka u elektronske fajlove, u skladu sa zahtevima projekata i potrebama produkcije
  • Poštovanje i primena grafičkih standarda
  • Učešće u svim projektima i poslovima dizajn tima, a po nalogu Art direktora ili Kreativnog direktora
  • Vođenje uredne evidencije i arhive o završenim poslovima i projektima
  • Praćenje i analiza novih trendova i prikupljanje ideja za nova dizajnerska rešenja
  • Rad na razvoju ličnih znanja u cilju unapređenje posla, praćenje stručnih publikacija, izložbi, festivala i svih dostupnih štampanih i elektronskih informacija iz oblasti industrijskog dizajna i komunikacija

Uslovi za kandidate:

  • Potrebne veštine: Blender ili 3ds Max, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator
  • Poznavanje MS Office paketa: Word, Excel, PowerPoint
  • Organizovanost i samostalnost u radu
  • Sistematičnost i preciznost u radu
  • Minimum SSS obrazovanje

Poželjne karakteristike:

  • Vedar duh i konstruktivan pristup u komunikaciji
  • Orijentacija ka inovativnim rešenjima
  • Poznavanje osnovnih principa 2D i 3D animacije, keyframing
  • Poznavanje nekog od softvera za video editovanje

Nije neophodno prethodno agencijsko iskustvo.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Startuj.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Slična zanimanja

Loading...