Kasir - točilac na benzinskoj stanici

Art Petrol d.o.o

Beograd
Rok za prijavu: 26.05.2022.
Postavljeno: 26.04.2022.
Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.

Mreža benzinskih stanica, raspisuje konkurs za radno mesto: Kasir - točilac na benzinskoj stanici.

Opis posla:

  • Vrši prodaju naftnih derivata i ostale robe iz asortimana benzinske stanice.
  • Brine o potrebama kupaca.
  • Vodi računa da roba bude uskladištena i izložena u skladu sa opštim principima, propisima i preporukama.
  • Održava red i čistoću na benzinskoj stanici.

Potrebni uslovi i kvalifikacije:

  • SSS.
  • Otvorenost, komunikativnost i spremnost na saradnju.
  • Poznavanje rada na računaru.
Profil poslodavca