Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/pogled.png
Prvi posao
Knjigovođa
Lokacija Temerin, Nikole Pašića 113
Rok za prijavu 24.08.2022.
Postavljeno 25.07.2022.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

"POGLED" TEMERIN raspisuje konkurs za radno mesto: KNJIGOVOĐA

OPIS POSLA:

  • Knjiženje knjižnih odobrenja
  • Prijava i odjava radnika
  • Sravnjivanje finasijskih kartica
  • Knjiženje pazara

USLOVI:

  • Napredno znanje rada na računaru
  • Odgovorna, tačna, ažurna i sistematična osoba
  • Sposobnost za timski rad
  • Prethodno radno iskustvo je prednost
Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...
Slični poslovi
Loading...

Nastavkom korišćenja sajta smatramo da prihvataš korišćenje kolačića. Saznaj više