Knjigovođa - administrativni radnik

AAA-1 Rent d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 18.08.2022.
Postavljeno: 03.08.2022.
Prvi posao
puno radno vreme
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Uslovi za kandidata:

  • Srednja, viša sprema ekonomskog usmerenja
  • Minimum 1 godina radnog iskustva u knjigovodstvu
  • Pozeljno je iskustvo u radu sa firmama koje su nosioci neke franšize, kao i iskustvo u rent a car delatnostima i lizing sektoru
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Znanje engleskog jezika

Opis zaduženja:

  • Knjiženje ulaznih i izlaznih faktura
  • Knjiženje glavne blagajne
  • Knjiženje blagajne kartica
  • Knjiženje i obračun službenih putovanja
  • Kontrola konta po završenom knjiženju
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Podeli

Greška u oglasu? Obavestite nas.

Slični poslovi

Računovođa

Touch Support, Inc.

Rad od kuće
10.10.2022.

Revizor

A1 Srbija

Beograd
16.10.2022.