/posao/logo/esotron.png
Prvi posao
Komercijalista
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 23.08.2022.
Postavljeno 08.08.2022.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Eso Tron d.o.o. je kompanija koja se bavi sakupljanjem otpadnog jestivog ulja i masti i organskog otpada na području Republike Srbije. Preduzeće se bavi i otkupom drugih biljnih ulja i nusproizvoda nastalih iz proizvodnje ulja. Tako sakupljene sirovine, ocenjene od strane partnera kao najkvalitetnije, preko svojih prodajnih kanala, plasira na domaćem tržištu i na tržištima centralne i istočne Evrope.

Eso Tron d.o.o. raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Opis posla:

  • Komunikacija i sklapanje ugovora sa dobavljačima
  • Praćenje terena, tržišta i zadovoljstva komitenata
  • Rad na terenu i u kancelariji

Uslovi:

  • Potrebno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, minimum 1 godina (poželjno iskustvo u prodaji ili nabavci robe iz oblasti Retail/Horeca)
  • Obrazovanje: minimum SSS
  • Poznavanje terena (Beograd i okolina)
  • Osnovno znanje pri upotrebi tablet uređaja i računara (poželjno poznavanje rada u office programima - excel, word, powerpoint...)
  • Vozačka dozvola B kategorija (aktivan vozač)
  • Potvrda da je zdravstveno sposoban
  • Potvrda da nije osuđivan
  • Poželjna je mogućnost spremnosti na rad, odmah nakon selekcije kandidata

Nudimo:

  • Sklapanje radnog odnosa sa punim radnim vremenom
  • Fiksnu i redovnu isplatu novčanih primanja
  • Mogućnost ostvarivanja novčanih bonusa
  • Korišćenje službenog vozila

CV slati elektronskim putem.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Zahvaljujemo se unapred na interesovanju.